Konečně kvalitní SEO analýza webu zdarma a jen za 3s

Vydáno: 28. 03. 2011 | Autor: Alena Špinarová | 782 slov | SEOSEO

O co jde?

SEO - analyzátor.cz je bezplatný on-line nástroj, který během několik vteřin detailně prozkoumá Vaše webové stránky z pohledu optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Nalezne v nich ihned nedostatky, na která programátoři, webmasteři a SEO konzultanti zapomněli (a nebo se na to vykašlali) a poradí Vám, jak je opravit. Snadno tak zjistíte, jak špatný web vlastně z technického hlediska máte dle nejnovějších poznatků o chování a hodnocení internetových vyhledávačů, jako je Seznam.cz, Google, Bing či Yahoo. Zlepšete se a buďte vysoko nad svou konkurencí!

Proč tento nástroj vůbec vznikl?

Naše SEO konzultanty velmi tížilo, že v České republice a na Slovensku majitelé webových prezentací používají různé on-line SEO audity, SEO testy a SEO servisy, které svým hodnocením způsobují více škody než užitku. Tyto zpackané amatérské nástroje hodnotí takové věci, které vyhledávače už řadu let nevyužívají a nemají absolutně žádný dopad na kvalitu webu a jeho pozice ve vyhledávačích.

Tomu jsme naším nástrojem chtěli udělat konec a přivést na světlo světa něco, co má váhu, co má efekt, co se vyplatí používat. Všechny rady doporučené tímto nástrojem mají nějaký přínos z hlediska chování a hodnocení vyhledávačů. Přestaňte primitivní nástroje používat a zkuste něco, co Vám skutečně poradí, jak dostat Váš web nad svou konkurenci!

Co mi může nabídnout?

  1. 1. Analýzu zdrojového kódu - důkladné vyladění zdrojového kódu, sémantiky, URL adres a jiných on-page prvků je velmi důležitým základem pro získání předních míst ve vyhledávačích. Tento nástroj Vám přesně a do detailu řekne, co máte špatně, a budete si moci vše hezky opravit, dle důležitosti nalezených problémů.
  2. 2. Analýzu klíčových slov - cílit na správná klíčová slova je velmi důležité. Díky tomuto nástroji je můžete správně vybrat a nastavit v obsahu dané stránky. Dozvíte se, ve kterých HTML prvcích / tagách se jaká klíčová slova vyskytují a kde je tedy máte případně doplnit a v jakém počtu (četnost), aby výsledky pro vyhledávač byly maximální.
  3. 3. Analýzu síly webu ve srovnání s konkurencí - dobré pozice ve vyhledávačích nezáleží jen na webu samotném, ale i na jiných vnějších faktorech. Tímto nástrojem si ověříte sílu, který Váš web v rámci internetu má. Hodnoty jsou samozřejmě vztažené k Vaší přímé konkurenci, aby vše bylo relevantní a porovnatelné. Zjistíte tak, na čem musíte zapracovat.
  4. Rekapitulace tohoto nástroje

    SEO - analyzátor.cz zanalyzuje několik stovek různých faktorů, které jsou více, či méně důležité pro správné fungování optimalizace pro vyhledávače na dané webové stránky. Faktory se stále mění, proto je sledujeme a průběžně upravujeme jejich váhy dle vyhledávačů.

    Budeme analyzátor dlouhodobě zlepšovat, neboť tím, že jsme ho spustili, práce nekončí. Je to jen první, ale průlomový krok, který hodláme dovést k dokonalosti. Věříme, že nám s jeho zdokonalováním pomůžete, třeba prostřednictvím připomínek a postřehů. Využijte na to, prosím, kontaktní formulář na webu SEO analyzátoru.

    Přejeme hodně úspěchu v lovu za pozicemi a vyšší návštěvností z vyhledávačů!

Kam dále?

Rubriky

Aktuálně

Newsletter

Odebírejte od nás tipy, triky a novinky z oblasti internetové reklamy. Neposíláme více jak 1 email měsíčně. Odhlášení možné kdykoliv.

RSS & Facebook

Štítky