Nepřeplácejte SEO, když nemusíte! Máme řešení...

Vydáno: 07. 01. 2011 | Autor: Alena Špinarová | 847 slov | SEOSEO

Dělat SEO levně a kvalitně, to je tvrdý oříšek. Mezi odborníky na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) totiž panuje mnoho neshod na toto téma (viz. třeba takový článek Kvalitní levné seo na serveru Sova v síti). Zákazníci chtějí kvalitu, ale kvalita něco stojí. Jak zajistit kvalitu, ale cenu přitom držet proklatě nízkou?

Řešení existuje, jen je třeba se něčeho vzdát, a to se jmenuje individuální přístup. Není to svatá cesta ke spáse, ale možnost, kterou lze jít. V čem, že to vlastně spočívá? Inu, nabídnout a prodávat SEO služby a produkty masově a to zcela on-line. Neplatit drahá kožená křesla v jednačkách, nevyhazovat za obchodníky a callcentra, neztrácet čas drobnými individuálními požadavky, které nejsou běžné.

Je individuální přístup vůbec potřeba?

Možná si říkáte, že individuální zákaznický přístup je neocenitelný a je zákazníky vyžadován. Máte pravdu, ale jen na půl. Jedna věc je cena, druhá je přístup a způsob prodeje a nákupu. Pro ty, kteří preferují cenu, a nepotřebuji se nechat hýčkat od perfektních Key Accountů ve smokingu, tu je řešení. Věřte, že pokud se dovede standardizovat určitá část souboru činností v SEO/SEM a udělat z toho jeden produkt, který využije určitá cílová skupina zákazníků, je to pro ně velmi, velmi zajímavé. Efekt je přitom z 95% stejný, jako by se jednalo individuálním, dražším, ale perfekcionistickým způsobem. Individuální nemasový přístup je na místě tam, kde je opravdu nezbytně třeba a klient si ho zaplatí.

Musí se dělat SEO vůbec kvalitně?

O SEO jako takovém má povědomí každý třetí středoškolák, avšak dělat ho kvalitně, s teoretickými znalostmi, praktickými výsledky a zkušenostmi v řádu několika let, to má a umí jen opravdu málo kdo. Několik desítek lidí v celé republice. Naše společnost je ve své třídě opravdovým SEO expertem s pěti ***** a prestižními referencemi. Když se však bude SEO odbývat, nemá to ten správný efekt, respektive efekt skoro nulový, neboť Vás přeskočí hravě velcí hráči, kteří mají na to, aby si kvalitní SEO mohli zaplatit. Velmi nás tak trápilo, že nemůžeme pomoci i právě těm zákazníkům, kteří si naše produkty a služby nemohou finančně dovolit. Nyní je tomu konec a jsme připraveni pomoci v boji za pozicemi všem!

Jaké je tedy řešení? Jak nepřeplácet zbytečně za SEO služby?

Nalezli jsme ho. Spustili jsme v těchto dnech na začátku krásného roku 2011 pravý internetový obchod se SEO produkty a SEO službami. Je první svého druhu v České republice i na Slovensku. Všechny produkty a služby jsou standardizovány na základě našich dlouholetých zkušeností se stovkami zákazníků, tak, aby pokryly Vaše nejdůležitější potřeby. Platit lze zcela online prostřednictvím PayPalu, Moneybookers, eKonta, platebních karet, či klasického bankovního převodu. Garantujeme navíc termíny dodání.

Přijměte, prosím, symbolický dárek ve výši 100 Kč ve formě slevového kupónu do tohoto internetového obchodu se SEO produkty a službami. Jeho kód je: T38R03GW

Ochočte s námi internetové vyhledávače a Vaše objednávky začnou pořádně růst! Neváhejte a vyberte si v našem SEO obchodě ten nejlepší způsob, jak přeskočit a rozdrtit svou konkurenci!

Kam dále?

Rubriky

Aktuálně

Newsletter

Odebírejte od nás tipy, triky a novinky z oblasti internetové reklamy. Neposíláme více jak 1 email měsíčně. Odhlášení možné kdykoliv.

RSS & Facebook

Štítky